У рамках відбору до Євро-2020 футболісти національної збірної України обіграли на стадіоні в Харкові Литву, зміцнивши своє лідерство в групі.

Україна – Литва 2:0

Голи: Малиновський (29; 58)

Україна: П’ятов, Соболь, Кривцов, Матвієнко, Болбат, Степаненко (Сидорчук, 73), Малиновський, Зінченко, Ярмоленко (Циганков, 64), Марлош (Коноплянка, 59), Мораеш

Литва: Черняускас, Міколюнас, Клімавічюс, Гірдвайніс, Андрюшкявічюс (Шимкус, 62), Воробйовас, Вербіцкас, Новіковас, Жулпа, Голубіцкас (Ласіцкас, 73), Лаукжеміс (Д.Матулевічюс, 77)

Уже з перших хвилин «синьо-жовті» розпочали тиск на ворота суперників. Через півгодини гри підопічні Андрія Шевченка домоглися свого: Руслан Малиновський обігрався з Марлошом і з меж карного майданчика потужно пробив низом – 1:0. У другому таймі Руслан майстерно закрутив у сітку воріт зі штрафного, оформивши дубль – 2:0.

У понеділок, 14-го жовтня, українці зіграють на НСК «Олімпійський» із чинними чемпіонами Європи – португальцями. Звітний поєдинок розпочнеться о 21:45.