Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Спорт

Україна виборола бронзу чемпіонату світу в пара триатлоні

Національна паралімпійська збірна команда з пара триатлону виборола бронзову нагороду на чемпіонаті світу з пара триатлону серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору, що з 10 по 16 березня 2024 року проходив у м. Деванпорт ( Австралія) і в якому взяли участь пара триатлоністи 19 країн світу, - інформує Національний комітет спорту інвалідів України.
Фото: National Sports Committee for the Disabled of Ukraine

Національна паралімпійська збірна команда з пара триатлону виборола 1 бронзову нагороду на чемпіонаті світу з пара триатлону серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору, що з 10 по 16 березня 2024 року проходив у м. Деванпорт ( Австралія) і в якому взяли участь пара триатлоністи 19 країн світу.

Власне саме представниця Київського регіонального центру «Інваспорт» Аліса Колпакчи ( клас PTS5 - спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату) отримала бронзову нагороду чемпіонату світу та здобула 472 очок, захистивши восьму позицію в паралімпійському рейтингу у класі PTS5. Саме перші вісім спортсменів рейтингу виборюють своїм країнам слоти Паралімпійських Ігор. І Аліса входить в цей рейтинг!

В бігу Алісі не було рівних. На вело етапові Аліса Колпакчи поступилася по часу тільки лідеру змагань - спортсменці з Франції. Попри відставання у воді, Аліса Колпакчи наздогнала суперниць і завоювала бронзову нагороду.

В класі PTVI - спортсменів з порушеннями зору - представниця Київського регіонального центру «Інваспорт» Віта Олексюк посіла п’яте місце. На дистанції Віту супроводжувала спортсмен-лідер (ґайд) Наталія Мацупко. За підсумками змагань Віта захистила свою позицію в паралімпійському рейтингу.

Щиро вітаємо Алісу Колпакчи, Віту Олексюк та їхніх тренерів з вдалим виступом та проходженням чергового кваліфікаційного рівня до Паралімпіади 2024!

Кваліфікація на Ігри в Париж триває. Попереду ще три гонки пара серії світового триатлону, один чемпіонат континенту і п’ять гонок пара кубка світу з триатлону. Саме ці події вплинуть на підсумкове положення паралімпійського рейтингу та участь наших спортсменів в Паралімпіаді-2024.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ