Українська команда перемогла у змаганнях з конкурcу на Кубку націй

Перемогою України завершилися командні змагання з конкуру на Кубку націй, що проходив в межах серії Longines EEF (південний регіон) в Олімпійському центрі кінного спорту в Маркопуло (Греція).

Це найвизначніше досягнення збірної в історії кінного спорту України, пише Інтерфакс

Чемпіонами стали Костянтин Золін (Hending van de Bresser), Микола Пилипейко (Karat), Едуард Слободенюк (My Blue Pleasure d’lve Z), Анастасія Бондарєва (Calder).

Команда України вийшла до півфіналу, що відбудеться наприкінці червня у Відні.

"Наша ціль – Олімпіада" – прокоментували вихід до півфіналу члени команди.

Протягом стартів в Афінах у персональному заліку спортсмени також показали гарні результати. Спортсмен збірної України з конкуру Костянтин Золін посів 3-є місце в маршруті CSIO3* Гран-Прі висотою 155 см на коні Hending van de Bresser, а Едуард Слободянюк став переможцем фіналу  CSIYH1* 5YО  по молодим коням (кінь Cornet Gold /Cornet Obolensky/Guatemala).