Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

​Українська суботня школа у Франкфурті-на-Майні отримала книжки з України

У межах благодійної акції “Українським дітям – українську книгу!” чергова партія книг доставлена у Німеччину. Цього разу книги отримала Українська суботня школа у Франкфурті-на-Майні "Сонце в долонях" (Німеччина).

Як повідомили в пресслужбі пресслужбі Держкомтелерадіо, відтепер близько 350 вихованців школи віком від 3 до 16 років мають нову сучасну українську літературу. 

Нагадаємо, що в перших числах березня 2022 року Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента України та Міністерством культури та інформаційної політики України започаткували благодійну акцію “Українським дітям – українську книгу!”. Її мета - безкоштовно забезпечити дітей, які були змушені переселитися, рятуючись від російської збройної агресії, підручниками, навчальними посібниками, художньою літературою.

У межах акції вітчизняними видавництвами безкоштовно передано на склади корпоративних підприємств АТ «ДАК «Укрвидавполіграфія» біля 1 млн примірників друкованої продукції. Звідти книги відправляються волонтерським центрам в українських містах та країнах Європи, де зараз проживають внутрішньо переміщені особи та біженці. Понад 500 тис. книжок вже доставлено адресатам. Зокрема, до Німеччини за цей час надійшло майже чотири тисячі книжок. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ