Українські синхроністки взяли бронзу чемпіонату світу у довільній програмі груп

Українська команда синхроністок у складі Анни Волошиної, Єлизавети Яхно, Анастасії Савчук, Ксенії Сидоренко, Олександри Кашуби, Марини та Владислави Алексєєвих і Яни Нарежної завоювала бронзові нагороди у довільній програмі на чемпіонаті світу в Угорщині.

Знову за третє місце наші співвітчизниці боролися з японською командою, інформує офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

У довільній програмі наші дівчата взяли реванш, випередивши суперниць у боротьбі за бронзу на 0,83 балу. Золото знову завоювали росіянки, а срібло - китаянки.

22 липня, у заключний день змагань, у денній сесії відбудеться фінал комбінованих груп.

Ця брозова медаль стала вже п’ятою в активі українських синхроністок, а такаж шостою в активі національної збірної України.