Український голкіпер дебютував за "Реал Мадрид"

Український воротар Андрій Лунін дебютував за іспанський клуб "Реал Мадрид" у поєдинку проти англійського "Манчестер Юнайтед", який відбувався у США в межах товариського турніру "Міжнародний кубок чемпіонів" вночі проти 1 серпня.

Українець по перерві замінив Кіко Касілью і залишив свої ворота "сухими" протягом другого тайму.

Загалом же "вершкові" поступилися віце-чемпіону Англії з рахунком 2-1. Обидва м'ячі вони пропустили ще у першій половині зустрічі. У складі манкуніанців відзначилися Алексіс Санчес і Андер Еррера. Автором єдиного голу мадридців став Карім Бензема, який відзначився вже на третій доданій до першого тайму хвилині.

19-річний Андрій Лунін, вихованець харківського "Металіста" і "Дніпра", перейшов до "Реал Мадрид" з луганської "Зорі" у липні 2018 року. Зак інформацією спортивних видань, сума трансферу становила 8,5 млн євро плюс бонуси. Наразі перебуває зі своєю новою командою у передсезонному турне в США.