Українці здобули низку медалей на ЧС з пауерліфтингу

В місті Орландо (США) стартував чемпіонат світу з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок за участі 260 спортсменів із 30 країн, повідомляє УНН з посиланням на Мінмолодьспорту.

"Золото" світової першості та путівку на Всесвітні Ігри з результатом 927,5 кг. виборов Володимир Рисєв у ваговій категорії 83 кг.

Не було рівних у ваговій категорії до 93 кг Сергію Білому. Харків'янин здобув ліцензію та найвищу нагороду змагань з результатам 1012,5 кг.

Микола Бараннік став срібним призером чемпіонату у ваговій категорії до 74 кг. У сумі триборства наш атлет зібрав 837,5 кг.

За результатами боротьби у сумі зібраних 910,5 кг. Андрій Наньєв став другим у ваговій категорії 83 кг. Це срібна нагорода, новий світовий рекорд у жимі лежачи та ліцензія на ВІ-2017.

Зазначимо, що бронзову медаль "синьо-жовта" збірна має й у ваговій категорії до 52 кг. серед жінок. За результатами боротьби Катерині Клименко вдалось посісти третє місце у сумі з результатом 480,0 кг.