Слухай онлайн
Культура

Уряд поновив проведення Міжнародного конкурсу балету імені Сержа Лифаря

Уряд на своєму засіданні 3 квітня прийняв постанову "Про Міжнародний конкурс балету імені Сержа Лифаря", розроблений за ініціативою Міністерства культури України, - повідомляє прес-служба Мінкульту.

Актом передбачено проведення в Україні раз на два роки Міжнародного конкурсу балету імені Сержа Лифаря, що сприятиме розвитку та популяризації національної культури, підтримці талановитої творчої молоді, розширенню міжнародних культурних зв’язків, пропаганді кращих зразків класичного і сучасного хореографічного мистецтва, увічненню пам’яті видатного артиста, балетмейстера і теоретика танцю ХХ століття Сержа Лифаря.

Міжнародний конкурс балету імені Сержа Лифаря – це широко відомий і авторитетний у світі та Європі конкурс молодих артистів балету і хореографів, перше його проведення відбулося у 1994 році. З 2006 року конкурс не проводився. За ініціативи народного артиста України Вадима Писарєва у 2011 році було поновлено проведення конкурсу, однак із-за напруженої ситуації в країні та відсутності належного фінансування з 2014 року конкурс не проводився.

Конкурс імені Сержа Лифаря – це подія, яка поверне Україні ім’я її геніального земляка, буде мати величезне культурно-мистецьке значення та стане важливою подією у культурному житті столиці, сприятиме розвитку хореографічного мистецтва, виявленню молодих талановитих артистів балету та балетмейстерів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ