Слухай онлайн
Культура

Усіх львів’ян та гостей міста запрошують на виставку "особливих" художників "Ковчег мрій"

У палаці культури імені Гната Хоткевича триває виставка "Ковчег мрій", яку приурочено 10-річчю "Ляршу" в Україні. Це особлива виставка, адже картини створили вихованці ГО "Лярш-Ковчег". Про це інформують у міському управлінні соціального захисту.

Виставка картин триває в рамках проекту "Два кроки назустріч світу», за підтримки Інституту лідерства та управління УКУ, а також фундації Чарльза Стюарта. Мета проекту — привернути увагу громадськості до людей із розумовою неповносправністю, які через свою особливість часто залишаються на маргінесі, не приймаються суспільством, є непомітними для сусідів, мешканців.

"Уже упродовж 10-ти років ГО „Лярш-Ковчег“ працює з людьми із розумовою неповносправністю, яких у спільноті називаємо Друзями. Так от: свої мрії, бачення світу на папері зобразили люди з особливими потребами з майстерень „Ляршу“ разом з асистентами організації та запрошеними художниками. Кожна картина — це особливі, своєрідні бачення нашого світу, зібрані разом на великий „Ковчег мрій“. Для декого з Друзів це перша спроба на широкий загал представити свої роботи», — розповіли в ГО "Лярш-Ковчег".

Як повідомили організатори, картини можна придбати за благодійну пожертву, яку скерують на розвиток майстерень. Контакти ГО "Лярш-Ковчег": м. Львів, вул. Перфецького, 11, тел.: 067 672 1169.

Виставку "Ковчег мрій" відкрили 21 березня, і триватиме вона ще два тижні. "Радо чекаємо на кожного! Приходьте самі і беріть приятелів", — наголосили в ГО "Лярш-Ковчег".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");