Слухай онлайн

В Одесі 35 будинків залишаються без тепла

Ситуація в областях, де спостерігається ускладнення погодних умов, стабільна і перебуває під контролем відповідних служб. Про це Президенту Петру Порошенку доповів керівник Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін. Про це повідомила прес-служба Президента.

За його словами, на даний час спостерігаються незначні ускладнення на дорогах місцевого значення. Усіх, хто потребує допомоги, працівники ДСНС евакуюють та розміщують у точках обігріву у найближчих населених пунктах.

В розмові з Главою держави Микола Чечоткін також повідомив про прийняте рішення про припинення руху автотранспорту на всіх автомобільних шляхах Одеської області з 18:00 7 січня.

У координації з Міністерством  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Державна служба  з надзвичайних ситуацій також залучена до ліквідації великої аварії тепломережі в Приморському районі міста Одеса. Там 35 будинків залишається без тепла. На місці аварії працюють кілька аварійних бригад.

У решті областей України, за словами Миколи Чечоткіна, ситуація стабільна і під постійним контролем ДСНС. В обласних центрах громадський транспорт працює в звичайному режимі. На дороги місцевого значення по всій Україні виведено три з половиною тисячі одиниць спецтехніки, а регіональні штаби працюють цілодобово.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ