Слухай онлайн
Спорт

ВАДА: Путін може бути причетним до допінгового скандалу

Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) опублікувало доповідь, в якій ідеться про можливу причетність президента Росії Володимира Путіна до скандалу із застосуванням допінгу російськими спортсменами.

Як зазначено в документі, незадовго до чемпіонату світу у Москві 2013 року юрист Міжнародної асоціації легкої атлетики Г'ю Робертс дізнався про застосування російськими легкоатлетами допінгу і передав ці відомості голові асоціації Ламіну Діаку.

Діак запевнив, що незабаром ці випадки будуть розслідувані, пояснивши, що перебуває "у важкій ситуації, вирішити яку зможе тільки президент Росії Путін", з яким він "зав'язав дружбу".

Йдеться про дев'ять випадків застосування допінгу російськими спортсменами. У документі йдеться, що ніхто з легкоатлетів не брав участі в чемпіонаті світу в Москві, але застосування допінгу так і не розслідували. У підсумку Робертс подав у відставку в січні 2014 року.

Міністр спорту Віталій Мутко так прокоментував нові звинувачення антидопінгового агентства:

"Наші колеги американські і інші вже мало не президента звинувачують у допінгу, доводять справу до абсурду. Відповідати мають ті, кому належить" - цитує пана Мутко агентство "Р-Спорт".

BBC Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ