Важкоатлети Львівщини здобули 24 медалі чемпіонату України серед юніорів

1/4
Чемпіонат України серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років відбувся у Луцьку з 1 по 7 липня. У змаганнях взяли участь 235 важкоатлетів з 19 областей України. Про це повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Cпортсмени зі Львівщини здобули 24 нагороди, з яких 5 золотих, 11 срібних та 8 бронзових.

“Команда Львівської області серед молоді до 23 років посіла друге місце у командному заліку. Першість – у представників Києва, а на третій позиції – чоловіки з Одеської області.

Команда юніорів Львівщини до 20 років здобула третє загальнокомандне місце з-поміж 19 областей. Першими стали юніори Донецької області, а другими – Хмельниччини”, – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Наші юні спортсмени повністю декласували суперників вагової категорії 61 кг серед юніорів.

Вони і розіграли 1 та 2 місця. Боротьба точилася аж до останньої спроби, в якій 16-річний володар медалей торішнього європейського чемпіонату Віталій Сорока, піднявши б 121 кг, міг здобути перемогу та виконав би норматив МСУ. Але йому не вдалося втримати штангу над головою... і Андрій Лишега знову перемагає та доводить свій клас, вигравши золоті медалі у ривку, поштовху та у сумі двоборства!!!

Євген Воронка вириває перемогу серед молоді до 23 років у в/к 67 кг. Він вперше виконує норматив МСУ.

Вдало використавши усі 6 спроб, Олег Щекальов виборює 3 місце у цій же ваговій категорії!

Цьогорічна чемпіонка та призерка чемпіонату України серед жінок та універсіади України Анна Кірстюк також виборює срібні нагороди чемпіонату України серед юніорок у ривку, поштовху та сумі двоборства у ваговій категорії 87 кг.

Наш 16-річний Маркіян Мочерад стає срібним призером чемпіонату України серед юніорів у в/к 55 кг. У видовищній боротьбі від також виборов срібло у ривку та в поштовху.

Досвідчений Орест Романів здобуває срібло у ривку та дві бронзи у поштовху та сумі Чемпіонату України серед молоді до 23 років у ваговій категорії 96 кг.

У цій же ваговій категорії, але вже серед юніорів до 20 років три бронзові нагороди у ривку, поштовху та сумі двоборства здобув Ярослав Низовий.

За крок до нагород зупинилася Вікторія Ткаченко у ваговій категорії 64 кг. У неї четверті місця у фінальних змаганнях у ривку, поштовху та сумі двоборства.

Восьмою фінішувала 16-річна дебютантка національних змагань Дарія Колеснікова у цій же ваговій категорії.

На шостій позиції завершив свої змагання Сергій Лишега у в/к 89 кг.

14-річна Вікторія Футрик завершила свій успішний виступ на сьомій позиції серед юніорок у ваговій категорії 45 кг.

Восьмою завершила виступ Олена Черкасова у в/к 49 кг і Віталіна Мицак здобуває таку ж позицію у змаганнях юніорок в/к 71 кг.

Софія Мулик фінішувала дев’ятою у в/к 76 кг.

Христина Норкін здобула 10 місце у ваговій категорії 55 кг.

Відрядження команд відбулося за кошти обласного Управління молоді та спорту ЛОВА.