Вчора у Львові стартувала шкільна ліга з легкої атлетики

1/5
Вчора у Львові відбувся перший змагальний день районного етапу шкільної легкоатлетичної ліги. Відтак вчора визначились чемпіони та призери у цьому виді спорту серед дівчат і юнаків 6-7 класів Сихівського району.

19 жовтня на стадіоні ліцею «Сихівський» відбулися змагання районного етапу Львівської спортивної шкільної ліги з легкої атлетики серед команд 6-7 класів шкіл Сихівського району. 7 команд серед дівчат та 7 команд серед юнаків, у складні кожної з яких було по 8 осіб, змагалися у легкоатлетичній естафеті. Кожен учасник естафети подолав до 200 метрів.

Серед дівчат 6-7 класів 3 місце з часом 2 хв. 15 сек. посіла команда загальноосвітньої школи № 86 (Альбатроси), 2 місце – команда ліцею «Сихівський» (Снігові буревісники) подолавши естафету за 2 хв. 12 сек. 1 місце, яке дає право участі у міському етапі, стала загальноосвітня школа № 32 (Гринди) з результатом 2 хв. 11 сек.

Серед юнаків 6-7 класів бронзовими призерами з часом 2 хв. 5 сек. стала команда ліцею «Сихівський» (Снігові буревісники). Срібними призерами стали учні  загальноосвітньої школи № 98 (Поморники), подолавши естафету 2 хв. 3,93 сек. Чемпіонами районного етапу стала команда загальноосвітньої  школи № 84 (Касатки) з результатом 2 хв. 3,91 сек., учні якої представлятимуть Сихівський район у фінальному етапі.

Призери та переможці отримали кубки та медалі.

Всі результати та календар змагань у розділах шкільної ліги з легкої атлетики серед юнаків та серед дівчат: