Слухай онлайн
Культура

Відбувся VIII Трускавецький Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат»

Під оркестрові ритми, сьогодні, відкрився VIII Трускавецький Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат». Про це 6 листопада розповіли у прес-службі Трускавецької міської ради.

Сотні глядачів прибули, аби зустріти своїх улюблених творців кіно та відомих українських акторів, серед яких: Василь Вірастюк, Ірма Вітковська, Рима Зюбіна, Ахтем Сеітаблаєв, Богдан Бенюк.

Привітав з відкриттям фестивалю кіно заступник міського голови Трускавця – Олександр Ткаченко. Він сердечно подякував за грандіозну роботу засновникам та організаторам, зокрема, Олегу Карпину та Борису Савченку – програмному директору кінофестивалю, Заслуженому діячеві мистецтв України.  «Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат», без перебільшення – родзинка нашого міста. Ми його завжди підтримували й будемо підтримувати. розвивається і щороку бачимо більше глядачів в залі», - наголосив Олександр Ткаченко.

Друзі, запрошуємо вас разом з рідними та друзями приєднуватись, адже на нас чекає три дні неймовірного драйву за переглядом найновіших українських стрічок! Вхід на сеанси вільний. Слідкуйте за новинами на сторінці кінофестивалю https://www.facebook.com/koronakarpat/

Нагадаємо, що сьогодні, 8 листопада – день святого Великомученика Димитрія.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");