Слухай онлайн
Культура

Відомі переможці Book Pitch-2020, чиї книжки можуть екранізувати

Письменниця Гаська Шиян з романом «За спиною» стала переможницею Book Pitch-2020 – спільного проекту Одеського міжнародного кінофестивалю та Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

Як повідомляє "Читомо", ця книжка про жінку, чоловік якої пішов на війну, видана видавництвом «Фабула» 2019 року. Тепер на твір чекає сркипт-докторинг, що наблизить книгу до екранізації.

Другу премію у цій секції отримав роман Тамари Горіха-Зерня під назвою «Доця». Книга 2019 року від видавництва «Білка» вже отримав низку премій: «Книга року ВВС», спеціальна премія Львівського книжкового фестивалю, «Найкращий роман року» за версією Черкаського книжкового фестивалю, спеціальна премія «Найкращий художній роман» рейтингу «Літакцент».

А тепер ще й матиме проморолик на інформаційних ресурсах «Книжкового Арсеналу» – як приз за перемогу.

Книжковий пітчинг Book Pitch проводився цього року вперше, його мета – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальшої екранізації.

Як відомо, у фінал потрапило 8 книжок. 

Фіналістів Book Pitch обирали експерти: режисерка і сценаристка Марися Нікітюк, культуролог і літературознавець Олександр Михед, телеведуча і шеф-редакторка Ганна Жижа, кінопродюсер Володимир Яценко, сценаристка і режисерка Наталя Ворожбит та журналістка і літературознавиця Ірина Славінська.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ