Слухай онлайн
Економіка

Влада Львова припиняє фінансування Рудно по всіх питаннях, — Садовий

Селищна влада Рудно не реагує на звернення мешканців на «Гарячу лінію» — Львів буде ставити питання про фінансування інфраструктурних проектів. Про це сьогодні, 6 лютого, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Фото Львівська МР

Сьогодні відбулася щотижнева апаратна нарада під керівництвом міського голови Львова Андрія Садового.

Під час наради було озвучено найпоширеніші проблемні звернення мешканців на фейсбук-сторінку Гарячої лінії міста, та реакцію на них від відповідальних структур. Багато звернень надходить від мешканців смт.

Рудно, а їх вирішення сільською радо селища незначне. Оскільки вже вкотре селищний голова Рудно не прийшов на нараду, мер Львова озвучив думку про припинення фінансування селища, через відсутність належної комунікації з робочих питань.

«Сільська влада Рудно не комунікує з нами, зі своїми мешканцями, тому влада міста припиняє фінансування Рудно по всіх питаннях.

Якщо голови займають позицію усупереч інтересам громади, мешканці про це мають знати", — наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, щороку з міського бюджету Львова виділяються кошти на фінансування освітніх, соціальних і інфраструктурних проектів у м. Винниках, смт Брюховчі і смт Рудно.

Зокрема, у 2019 році на розвиток інфраструктури смт. Рудно — реконструкцію водопостачання, будівництво напірно-самотічних каналізаційних колекторів, облаштування ЦНАП, створення амбулаторії сімейної медицини було виділено близько 6,5 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");