Волинянка виборола «бронзу» на чемпіонаті світу з боротьби

Анастасії Алпєєвій — 21 рік
фото з сайту Суспільне

Спортсменка з Волині Анастасія Алпєєва здобула бронзову медаль на чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів до 23 років, який відбувся у столиці Албанії Тирані.

Про це пише Суспільне.

Як повідомили у міністерстві молоді та спорту України, волинянка змагалася у категорії до 76 кілограмів.

У півфіналі Анастасія Алпєєва отримала поразку, але у фінальному поєдинку перемогла японку Надоку Ямамото із рахунком 4:2.

Анастасії Алпєєвій — 21 рік. Дівчина народилася в Іваничах на Волині. Торік спортсменка теж здобула бронзову медаль на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби, тоді вона виступала у ваговій категорії 72 кг. Тренує волинянку заслужений тренер України Іван Палій.

У липні 2021-го Анастасія Алпєєва посіла перше місце на чемпіонаті Європи серед юніорів у місті Дортмунді, що в Німеччині. В листопаді того ж року — виграла "золото" на чемпіонаті світу U23, який відбувався у Сербії.