"Ворскла" програла "Арсеналу" на старті Ліги Європи

У першому турі Ліги Європи "Ворскла" зустрілася з "Арсеналом", - Еспресо.

Ліга Європи. Група Е.

Арсенал (Лондон) — Ворскла (Полтава) 4:2.

Голи: Обамеянг (32,56). Велбек (48), Езіл (74), Чеснаков (76), Шарлар (90+4).

На матчі був аншлаг. На Ворсклу прийшов дивитися повний Emirates Stadium. У першому таймі йшла рівна боротьба. Ворскла грала організовано і намагалася атакувати.

На стадіон також приїхав Андрій Шевченко, щоб підтримати команду. Квитки на матч в середньому коштували 20-30 фунтів. Також була і підтримка українських вболівальників. Сектор вболівальників Ворскли було досить гучно чути на стадіоні.

Ворскла програла, але змусила стадіон аплодувати.

Матч у Лондоні проти Арсеналу закінчився на користь господарів з рахунком 4:2.

Більшу половину першого тайму полтавчани тримали свої ворота недоторканими, але помилка в нападі призвела до контратаки лондонців. 1-0.

На початку другого тайму пропустили вдруге, а потім ще двічі тріумфували гармаші. Утім, коли втрачати було нічого, окрім свого реноме, полтавчани розкріпостилися і спершу Чеснаков в ближню "дев'ятку" розпечатав ворота супротивників, а в доданий час красивим голом крапку у матчі поставив Шарпар.

Так, хвилювання, індивідуальні помилки і різниця в класі далися взнаки, але Ворскла таки зірвала оплески на Емірейтс стедіум і зіграла достойно з таким сильним суперником.