Слухай онлайн
Надзвичайні події

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС ліквідували тисячу пожеж

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 52 особи та ліквідували 1 тис. 106 пожеж. Про це повідомили в прес-службі ДСНС України.

Впродовж минулого тижня (з 27.05 по 02.06) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Упродовж тижня виникло 2 надзвичайні ситуації техногенного характеру місцевого та об’єктового рівнів, внаслідок яких загинуло 6 осіб та постраждали 3 особи.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 654 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 52 особи.

Ліквідовано 1 тис. 106 пожеж, врятовано на пожежах 40 осіб та не допущено знищення вогнем 354 будівлі і 44 од. техніки. На пожежах загинула 21 особа, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн. 639 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 270 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 623 вибухонебезпечних предмети.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 30 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");