Слухай онлайн
Економіка

ВРУ проголосувала за нульову ставку ПДВ для робіт в межах “Польського кредиту”

Сьогодні під час засідання Верховної Ради України депутати прийняли за основу в першому читанні законопроект 3039а, який передбачає нульову ставку ПДВ для ремонтних робіт в межах “Польського кредиту”. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Договір між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги підписали у 2015 році.  Відтак, відповідно до укладених контрактів в межах договору Львівщині передбачається близько 50 млн євро.

За ці кошти відремонтують прикордонні дороги  Т 14-20 Яворів - Грушів, Т-14-18 Нижанковичі- Самбір - Дрогобич - Стрий,  Т 14-04 Червоноград - Рава -  Руська, Т 14-01 КПП Смільниця - Старий Самбір

“За каденції чинного Президента Володимира Зеленського вдалося врегулювати перепони для реалізації Польського кредиту. Законопроект 3039 а дозволяє застосувати нульову ставку ПДВ до контрактів, укладених в межах цього кредитного договору,  що в свою чергу позитивно вплине на стан реалізації проектів в межах угоди та сприятиме розбудові прикордонної дорожньої інфраструктури. Ремонт прикордонних доріг є надзвичайно важливим, адже це розвиток економіки, туризму, залучення інвестицій в регіон”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Як зазначив Юрій Бучко,зараз триває ремонт прикордонної дороги Яворів –Грушів.

“Дорожники заасфальтували у нижньому шарі з попереднім укріпленням основи понад 14 км шляху та близько 4 км - у верхньому шарі. Крім цього, тривають ремонтні роботи на двох мостових переходах, розширяють проїзну частину та влаштовують  тротуари в межах населених пунктів”, – додав Юрій Бучко.

Щодо  напрямку Смільниця – Старий Самбір отримано дозвільні документи від Державної архітектурної будівельної інспекції.  По інших дорогах завершується розробка проєктної документації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ