Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Всі МФО України - рейтинг мікрофінансових організацій

Сьогодні в Україні офіційно працює понад 30 мікрофінансових організацій, з яких лише невелика кількість належать до категорії “нові МФО”.

Поговоримо про те, які позики видають ці небанківській фінансові установи, які проценти нараховують за користування своїми послугами та чи всі мфо України видають позики без відмов.

Нові МФО: які з мікрофінансових організацій з’явились нещодавно?

Нові МФО в Україні виникають вкрай рідко, всі МФО, які працюють станом на сьогодні виникли досить давно, проте є ряд організацій, що видають кредити та з’явились відносно нещодавно:

 • Miloan Credit;
 • LoviLave;
 • Є Гроші;
 • Кача Гроші;
 • Pango;
 • Finsfera;
 • CreditKasa.

Відзначимо, що онлайн кредити дуже популярна послуга, адже на відміну від банків, які часто відмовляються надавати кредитний ліміт новим клієнтам МФО одразу ж погоджує мінімальні кредити для нових клієнтів. Звісно, процент за користування коштами тут дещо вищий, проте частота погодження подекуди складає до 90%, а нові МФО можуть видавати і до 95%, якщо позичальник при цьому не забруднив свою кредитну історію.

Причому, МФО не просто видають кредити швидко, але й часто пропонують процедуру оформлення кредиту онлайн, що робить такий тип кредитування ще більш зручним і доступним. Від позичальників зазвичай вимагають мінімум документів, а рішення про видачу кредиту приймається за лічені хвилини.

Така гнучкість і оперативність роблять нові МФО особливо привабливими для тих, хто стикається з несподіваними фінансовими витратами або для тих, хто потребує термінової економічної підтримки.

Відзначимо, що популярні інтернет-магазини часто підключають до сайту послуги всіх МФО, адже такі фінансові установи можуть надавати розтермінування на товари терміном до 1 року.

Всі МФО України: який закон регулює роботу мікрокредитних організацій?

Робота МФО в інтернет-просторі відбувається під керівництвом та з дотриманням норм закону України № 2664-III, прийнятого 12 липня 2001 року, який займається регуляцією надання фінансових послуг та контролем за ринками цих послуг в країні. Для того, щоб законно працювати та надавати фінансові послуги громадянам, мікрофінансові організації мають отримати відповідну ліцензію, яку видає Національний банк України (НБУ).

Практично всі МФО України 2024 року автоматизували свої системи таким чином, що на основі документів позичальників, аналізуючи кредитний профіль, приймають рішення про видачу онлайн кредиту автоматично. Загалом більшість з топ МФО України приймають такі рішення до 10 хвилин в будь-який час доби. Розглянемо детальніше, як відбувається оформлення позики в онлайн МФО:

 1. Для початку вам необхідно обрати топ МФО список, яких часто публікують сайти-порівняльники;
 2. Як тільки ви обрали МФО, що відповідає вашим вимогам, детально ознайомились з усіма процентами та ризиками, прочитали як позитивні, так і негативні відгуки, слід встановити суму позики. Зазвичай це робиться на головній сторінці сайту. Окрім цього, необхідно вибрати кількість днів, на яку ви оформлюєте кредит. Зазвичай ви можете отримати до 15-20 тис. до 30 днів.
 3. Після цього підтвердіть цю заявку і перейдіть у особистий кабінет;
 4. Далі необхідно заповнити свої особисті дані та верифікувати особистий кабінет за допомогою документів та вказати банківську карту на яку вам будуть зараховані кошти;
 5. Далі слід дочекатись відповіді, щодо прийняття рішення про видачу позики.

У 2024 році, погасити позику в більшості МФО України можливо через особистий кабінет, що є зручним способом управління своїми фінансовими зобов'язаннями. Для цього, мікрофінансові організації пропонують опцію внесення платежів за допомогою IBAN для своєчасного погашення боргів. Однак, важливо звернути увагу на те, що процес транзакції через банк може займати від 1 до 3 днів. Тому, якщо планувати погашення позики в останні дні перед кінцевим терміном, існує ризик прострочення через можливі затримки в банківських операціях. Рекомендується завжди бути уважними та запобігати затягуванню процесу погашення позики до кінця періоду.

Для уникнення подібних ситуацій, багато МФО також пропонують альтернативні методи платежів, такі як прямі онлайн-платежі з дебетових чи кредитних карток, які можуть оброблятися в режимі реального часу. Це дозволяє миттєво закривати позики і уникати зайвих витрат на пеню в разі затримок. Перед оформлення онлайн кредиту обов’язково уточніть у консультанта про те, які методи для погашення існують в тому чи іншому МФО.

МФО України: яке з МФО найкраще для оформлення кредиту

Перелічімо всі МФО України, які працюють у 2024 році та назвемо їх ключові особливості. Відзначимо, що більш детально переваги та недоліки кожного МФО зі списку вказані на сайті - https://kredyt-pid-kredyt.com.ua/

 • Додам Кредит є частиною всіх МФО України, пропонуючи онлайн позики до 12 тисяч грн. Ця компанія вирізняється серед списку МФО України 2024 завдяки своїм досвідченим консультантам, які працюють цілодобово, та активній участі в соціальних мережах.
 • Швидко Гроші відомі своєю широкою мережею фізичних відділень, що робить їх одним з найбільш доступних МФО в Україні. Вони можуть видати до 30 000 грн, підтримуючи високий рейтинг та зручні мобільні додатки.
 • Тенго Кредит відзначається як мережа з кількома брендами у списку МФО 2024, пропонуючи новачкам до 15 000 грн. Їх сайт надає вичерпну інформацію та можливість задати питання онлайн-консультанту 24/7.
 • Є Гроші виділяється своєю креативністю та акціями, пропонуючи до 20 000 грн на 30 днів. Ця компанія має велику команду та швидку систему прийняття рішень.
 • Miloan, незважаючи на свій невисокий рейтинг, пропонує до 15 000 грн на 30 днів, підкреслюючи свою доступність серед всіх МФО України.
 • Credit7 вирізняється високими оцінками задоволеності клієнтів, пропонуючи до 15 000 грн на 30 днів з можливістю швидкого оформлення.
 • SelfieCredit  приваблює новачків промокодами та можливістю виграти цінні призи, демонструючи інноваційний підхід серед МФО. До того ж компанія має найкращий рейтинг в інтернеті та найкрутіші промокоди!
 • SlonCredit  відомий своєю участю у фінансуванні покупок техніки, маючи привабливий сайт та численні нагороди.
 • CreditKasa  пропонує промокоди та знижки, підкреслюючи свою лояльність до клієнтів з можливістю отримання до 50 000 грн на 140 днів.
 • MoneyVeo, відоме своєю телевізійною рекламою, має високий рейтинг та пропонує до 27 тисяч грн новачкам, підтверджуючи свою популярність та надійність.
 • MyCredit  вражає кількістю позитивних відгуків та високою оцінкою, пропонуючи до 18 тисяч грн на 30 днів з можливістю значної знижки при повторному зверненні.
 • AvansCredit  привертає увагу своїми умовами для новачків та співпрацею з великими партнерами, що робить їх надійним вибором у списку МФО України 2024.
 • FinSfera  та  Money4You  відзначаються своїми акціями та пропозиціями, демонструючи активність та прагнення до задоволення потреб клієнтів у сфері мікрокредитування.
 • CreditPlus  та  Твоя Позика  підкреслюють свою здатність задовольняти великі фінансові потреби клієнтів, пропонуючи значні суми та гнучкі умови повернення.
 • ClickCredit  та  EasyCash  вирізняються своїми швидкими та зручними умовами кредитування, підтверджуючи свою роль в списку МФО України 2024.
 • Бізнес Позика займає свою нішу серед рейтингу МФО, спеціалізуючись на кредитах для бізнесу з можливістю отримання до 150 000 грн на термін до 24 тижнів. З оцінкою у 3.5 на Google Maps, ця компанія демонструє стабільну роботу та доступність для підприємців, маючи офіс у Києві та безкоштовну гарячу лінію.
 • CreditKasa відома своєю увагою до репутації та можливістю кредитування до 50 000 грн на термін до 140 днів. Їх сайт надає зручність користувачам та можливість висловити скарги на обслуговування, підкреслюючи відкритість та прозорість компанії.
 • Fin X приваблює увагу своєю унікальною назвою та гнучкими умовами кредитування, дозволяючи розбити платежі на декілька термінів. Їх сайт є інтуїтивно зрозумілим та регулярно оновлюється з актуальними новинами.
 • Credos відрізняється інноваційним підходом до кредитування, пропонуючи позики з поручителем, що збільшує шанси на схвалення. Простота оформлення та низька відсоткова ставка роблять їх привабливими для широкого кола позичальників.
 • Pango, молоде МФО, з'явилося на ринку у 2021 році, пропонуючи новачкам позики до 15 000 грн на термін до 30 днів. Додатково, для постійних клієнтів термін позики може бути збільшений до 120 днів. Серед цього списку всіх МФО 2024 року, це найновіше МФО.
 • StarFin видає кредити до 20 000 грн зі швидким та безпечним оформленням онлайн. Заявлено, що достатньо всього 5 хвилин для отримання рішення, що робить процес максимально зручним для клієнтів.
 • Amigo зустрічає користувачів яскравим та позитивним дизайном свого сайту, пропонуючи кредити на суму до 15 000 грн. Завдяки довготривалій роботі на ринку, компанія зарекомендувала себе як надійний партнер.
 • KLT Credit, попри свою молодість на ринку, вже встигла зарекомендувати себе завдяки високій репутації та простоті отримання кредитів на невеликі суми, демонструючи високий рівень схвалення заявок.
 • ReCredit спеціалізується на рефінансуванні, пропонуючи кредити до 40 000 грн на термін до 12 місяців. Ця компанія є частиною великої фінансової групи AccessFinance, що забезпечує її надійність та стабільність на ринку.
 • ПростоКредит  та  LoviLave  завершують цей огляд, демонструючи різноманітність та доступність мікрофінансових послуг в Україні, кожен зі своїми особливостями та пропозиціями для клієнтів.

Звісно така кількість мікрофінансових організацій, що працює в Україні вражає, адже теоретично, можна навіть оформити позику на всіх МФО одразу.

Важливо знати, що при взятті онлайн-кредиту, клієнт укладає договір публічної оферти з фінансовою установою, яка надає позику. Цей договір розміщується на офіційному веб-сайті кредитора і має законну силу, за умови що публічні правила, викладені в договорі, не суперечать чинному законодавству України.

Як розраховуються проценти при оформленні кредиту в МФО?

Необхідно усвідомлювати повну відповідальність за отримання позики в будь-якому з МФО з переліку всіх МФО України. Ці кредити, як правило, надаються на короткий термін до наступної зарплати, стипендії або для оплати комунальних послуг.

На сайтах кредитних компаній часто є спеціальний інструмент - онлайн-калькулятор, який допомагає обрахувати, скільки грошей доведеться віддати за позику протягом певного часу. Ви також можете самостійно провести такий розрахунок, щоб переконатися у точності калькулятора та перевірити наявність або відсутність прихованих комісій.

Розглянемо наступний приклад: особа бере позику в розмірі 7000 гривень на термін 10 днів під 2% на день.

Отже, розрахунки будуть наступними:

- Щоденна оплата за користування позикою становитиме: 7000 х 2% = 140 грн.

- За 10 днів сума відсотків, яку потрібно буде сплатити, складе: 140 х 10 = 1400 грн.

- Загальна сума, яку потрібно буде повернути, дорівнюватиме: 7000 + 1400 = 8400 грн.

Варто зазначити, що деякі МФО пропонують особливі умови для нових клієнтів, наприклад, можливість взяти позику під 0,01%. Тому вигідно шукати пропозиції від компаній, з якими ви ще не співпрацювали, адже це може суттєво заощадити ваші кошти.

Хоча кожен зі списку всіх МФО має можливість реструктуризації боргу або його часткового погашення для тих, хто затримує платежі, досягнення угоди про реструктуризацію та зниження відсоткової ставки є складним процесом.

Перед тим, як досягти реструктуризації, боржник та його близьке оточення, як правило, стикаються з великою кількістю дзвінків та смс-повідомлень. Важливо пам'ятати, що кредит, незалежно від того, взятий він у банку чи в одному з МФО, вимагає відповідального підходу та своєчасного погашення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ