Слухай онлайн
Економіка

Вулицю Богдана Хмельницького перекриють для руху транспорту

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 08.00 год. 8 березня і до 20.00 год. 31 грудня 2021 р. буде перекрито рух транспорту на вул. Б. Хмельницького, на ділянці від вул. Олійної до заїзду на автовокзал "Північний".
Фото: Гал-інфо

У зв’язку з проведенням ІІІ етапу робіт з реконструкції вул. Б. Хмельницького з 08.00 год 8 березня і до 20.00 год 31 грудня 2021 р буде перекрито рух транспорту на ділянці від вул. Олійної до заїзду на автовокзал "Північний". Роботи проводить ТзОВ "Онур". Замовником робіт є ЛКП "Львівавтодор".

"У січні, коли ми відновили ремонтні роботи на вул. Б. Хмельницького, було перекрито лише частину від всієї ділянки, що підлягає ремонту. Натомість тепер перекриваємо повністю весь відрізок — від вул. Олійної до заїзду на автовокзал „Північний“, який передбачений ІІІ етапом реконструкції вул. Б. Хмельницького. З 8 березня підрядник спочатку перекриє для проїзду ділянку від вул. Кукурудзяна до вул. Олійна, і поступово рухатиметься далі", — пояснив Олексій Хміль, прессекретар ЛКП "Львівавтодор".

Об'їзд дороги відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР просить вибачити за незручності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ