Визначилися переможці обласних змагань з пляжного волейболу

Цими вихідними, 4-5 червня у Стрию з нагоди відзначення Міжнародного Олімпійського дня, відбулися обласні змагання з пляжного волейболу у рамках ХХV комплексних Ігор Львівщини, присвячених 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського. Про це повідомила Ірина Підлужна, Львівський обласний центр ФЗН „Спорт для всіх”

Захід організовано управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки федерації волейболу та відділення НОК України у Львівській області.

На майданчиках міського пляжу у місті Стрию змагалися чоловічі та жіночі збірні команди районів області та міст обласного значення. Загалом в обласних змаганнях взяли участь 37 команд: 21 чоловіча та 16жіночих (з них – 14 збірних команд районів області та 8 команд з міст обласного значення).

Переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами та кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Перемогу серед чоловіків здобула збірна команда міста Борислава, серед жінок – збірна Стрийського району; другі місця посіли: серед чоловічих команд – збірна м. Львова (Шевченківський район), а серед жіночих – команда з м. Нового Роздолу; третіми фінішували волейболісти м. Червонограда та волейболістки м. Львова (Галицький район).

Підсумкові результати змагань з пляжного волейболу за програмою ХХV комплексних Ігор Львівщини (категорія «Дорослі)