«Янтарочка» вибула з Кубка України з футболу

На стадії 1/8 фіналу Кубка України серед жіночих команд новояворівська «Янтарочка» зустрічалася з представником Вищої ліги України – «Родиною-Ліцей» із Костопіля.

Гості володіли перевагою впродовж поєдинку і на класі перемогли опоненток. На 16-ій хвилині костопільські футболістки вийшли вперед – Аліна Старухіна з 10-ти метрів упритул розстріляла ворота.

В дебюті другого тайму Аліна Годунко за допомогою рикошету подвоїла перевагу «Родини». На 55-ій хвилині Соломія Куп’як жорстко в’їхала в ногу суперниці – арбітр матчу Марія Сас призначила пенальті, яке реалізувала Марія Колещук – 0:3. Спортсменки з Костополя могли забити більше, але надійно зіграла воротарка «Янтарочки» Анна-Марія Крищишин. «Янтарочки» мали непогані моменти, аби забити хоча б гол престижу, однак їм забракло досвіду і влучності.