Євген Коноплянка забив шикарний гол «Вільяреалу»

13 березня відбувся 29 тур іспанської Ла Ліги, в якому зійшлися «Севілья» і «Вільяреал».

Після першого тайму рахунок був 1:2 на користь «Вільяреалу».

«Севілья» першою забила - на 24 хвилині Коноплянка віддав м'яч на Гамейро, який втік в контратаку увійшов до штрафної й прокотив м'яч далі на Іборру, який забивав уже в порожні ворота.

Однак, вже за 5 хвилин «Вільяреал» зрівняв рахунок, а на 37-ій хвилині вийшов уперед.

Тим не менш, у другій половині гри «Севілья» змогла не тільки зрівняти рахунок, але і вийти вперед.

На 51 хвилині після прострілу Євгена Коноплянки до штрафної гостей захисник «Вільяреалу» зрізав м'яч у свої ворота.

А вже на 65 хвилині Коноплянка взяв гру на себе і, змістившись з лівого флангу в центр поля, шикарним ударом з-за меж штрафного вивів «Севілью» вперед - 3:2

Однак, на 70 хвилині Коноплянка отримав пошкодження і був замінений на Реєса, який вже у доданий час встановив остаточний рахунок на табло - 4:2.

Слід зазначити, що останні 10 хвилин «Севілья» догравала матч у меншості - отримавши другу жовту з поля був вилучений Банега.