Євро-2020: Англія обіграла Данію з рахунком 2:1

У середу, на стадіоні "Уемблі" у Лондоні відбувся поєдинок півфінальної стадії Євро-2020 в якому Англія протистояла збірній Данії.

Про це інформує УНН.

Англія пропустила свій перший м'яч на турнірі, який виявився окрасою баталії. 21-річний півзахисник "Сампдорії" Міккель Дамсгор зробив ефектний простріл зі штрафного під поперечину воріт англійців.

А вже за 9 хвилин завдяки автоголу Сімона Кьяєра англійці встановили паритет у грі, який протримався аж до завершення основного часу матчу. У першому екстра-таймі рефері наважився вказати на 11-метрову точку у бік воріт Данії, який не зумів реалізувати Гаррі Кейн – воротар Шмейхель парирував м'яч, але відбив його перед собою, чим і скористався Кейн (2:1).

11 липня в Лондоні на "Уемблі" Англія зіграє з Італією. Вперше в своїй історії родоначальники футболу пробилися до фіналу Євро.