Слухай онлайн
Економіка

З обласного бюджету на потреби Львівщини виділено 52,8 млн гривень

Бюджетний рік завершено. Попри труднощі з наповненням обласного бюджету вдалося профінансувати першочергові видатки та важливі для Львівщини програми. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

Впродовж останнього тижня з обласного бюджету виділено 52,8 млн гривень.

Із зазначеного обсягу на капітальне будівництво об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення спрямовано 12,5 млн грн; капітальний ремонт пологового корпусу Львівської обласної клінічної лікарні – 3,8 млн грн; будівництво та реконструкцію водопроводів – 3,7 млн грн; ремонт доріг - 3,6 млн грн; реалізацію проєктів місцевих ініціатив – 2,6 млн грн, реконструкцію стадіону в м. Буськ – 2,5 млн грн; монтаж відеокамер – 2 млн грн; капітальний ремонт приймального відділення Львівської обласної клінічної лікарні – 1,3 млн грн; компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян - 0,6 млн грн; придбання сервера та комплектуючих до нього для Львівського обласного діагностичного центру – 0,4 млн грн; відшкодування відсотків за кредитами, отриманими ОСББ та фізичними особами на заходи з енергозбереження – 0,3 млн грн; охорону і збереження культурної спадщини – 0,3 млн грн; реконструкцію вуличного освітлення – 0,2 млн грн; протипожежні заходи в закладах освіти – 0,2 млн грн; підтримку та розвиток агропромислового виробництва – 0,2 млн грн; придбання медичних функціональних ліжок з протипролежневими матрацами та засобів для переміщення та підняття хворих для КНП "Рава-Руська районна лікарня" – 0,2 млн гривень.

Передано місцевим бюджетам субвенції з державного бюджету на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості в сумі 11,1 млн грн; здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 0,2 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ