Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Надзвичайні події

З початку 2020 року на пожежах в Україні загинуло 740 людей

Як повідомили у прес-службі ДСНС, з початком пожежонебезпечного періоду, в Україні різко збільшилася кількість пожеж у природних екосистемах.
Фото: ДСНС

Сотні гектарів задимлених лісів та відкритої території більш ніж на місяць стали ТОП темою, проте уваги громадськості потребує й інша проблема: помешкання громадян також продовжують горіти. Більш того, вогонь руйнує не лише будинки та квартири, а й забирає життя.

Так, лише з понеділка 4 травня у житловому секторі країни вже виникла 201 пожежа, внаслідок чого загинуло 10 людей, а ще 12 - постраждали.

Серед основних причин, які призводять до загибелі людей, рятувальники називають: свідоме нехтування правилами пожежної безпеки, необережне поводження із вогнем, паління у ліжку, а також залишені без нагляду сірники та запальнички у місцях, що легко доступні для дітей.

Так, 7 травня дивом вдалося уникнути загибелі двох громадян на Донеччині під час пожеж у їхніх домівках. Зокрема, під час проведення розвідки в одній з квартир на вул. В. Садова у м. Краматорськ, рятувальники винесли з квартири на свіже повітря чоловіка, якого в подальшому було госпіталізовано до опікового відділення лікарні. Ще одну жінку у Краматорську було врятовано автодрабиною з балкону 4 поверху, де о 07:41 на вул. Врачебна також спалахнула пожежа.

Водночас, 6 травня у Києві, пожежа в квартирі на 5 поверсі багатоповерхівки по вул. Героїв Дніпра, 59, забрала життя жінки 1928 року народження.

Загалом, з початку року вогонь забрав життя вже 740 громадян.

Тож, заважаючи на вкрай невтішну та трагічну статистику, рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Обговоріть в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:

  • спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”;

  • евакуації дітей;

  • гасіння пожежі на початковій стадії;

  • безпечні маршрути виходу з приміщення.

Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань і пам'ятайте, що лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ