Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Замки Львівщини стають надто дорогим задоволенням

З 1 січня 2017 року вартість квитків для туристів, які хочуть відвідати Золочівський замок, значно зросла. Відтак, такий візит став недоступним для багатьох мешканців Золочева. Про це сьогодні, 6 листопада, під час засідання круглого столу розповіла екс-завідувач відділу «Великого палацу» музею-заповідника Золочівського замку Надія Гупало, передає кореспондент Гал-інфо.

За її словами, новий керівник Національної галереї мистецтв, у підпорядкуванні якої Золочівський замок, Тарас Возняк звільняє та дискредитує людей, які працювали ще у команді покійного директора Бориса Возницького.

«В одному з інтерв’ю Тарас Возняк зробив заяву, яка дуже обурила музейників. Він повідомив, що на липень 2016 року дохід галереї становив 700 тис грн, а вже на липень 2017 – 1 млн 700 тис. грн. Відтак він заявив, що просто перекрив корупційні схеми. Зробив нас усіх корупціонерами», - сказала Надія Гупало.

Натомість вона заявила, що доходи зросли за рахунок того, що раптово зросла вартість вхідного квитка до замків.

«З 1 січня 2017 року зашкально піднялися вхідні ціни у замки. Соромно було виходити на люди у Золочеві. Люди позбавлені можливості відвідати музей. Ціна занадто висока. Тільки за вхід в один відділ – 45 грн, а щоб подивитися весь музей – це більше як 100 грн з дорослої людини. Якщо людина хоче піти із сім’єю, то це ціна не підйомна. За рахунок цього і зріс дохід галереї», - сказала Надія Гупало.

За її словами, усі білети пронумеровані і здаються під накладні.

«Тільки Золочівський відділ за 2016 рік на білетах заробив 1 830 469 грн, це без одного звіту. Є ще є частина відвідувачів, які йдуть по перерахунку. Як від цього відмиватися? Ми спостерігаємо дискредитацію замків. Роблять все, щоб вони перестали бути популярними через незручний режим роботи, через високу ціну, через відсутність елементарних протиаварійних робіт. Туристів налаштовують, що туди нема чого їхати, бо поганий графік і обслуговування. Буде спотерігатися відтік туристів. Через якийсь час ми почуємо, що замки є непотрібними, занедбані, їх ніхто не відвідує і їх легко буде позбутися», - сказала вона.

Нагадаємо, що раніше вартість квита до Золочівського замку становила від 6 грн до 30 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ