Слухай онлайн
Кримінал

Затриманого на Львівщині поляка видали правоохоронцям його країни

Львівська прокуратура забезпечила екстрадицію громадянина Польщі, якого звинувачують у вчиненні важких злочинів на території своєї країни. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Громадянина Республіки Польща працівники Нацполіції Львівщини затримали цьогоріч у лютому на території області.

Як з’ясувалось, чоловіка розшукували компетентні органи цієї ж держави для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення низки злочинів. Зокрема, йдеться про зґвалтування, незаконне позбавлення волі та інших злочинів проти життя та здоров’я особи.

Відтак, на виконання доручення Генеральної прокуратури України, прокуратура Львівської області забезпечили організацію видачі (екстрадиції) вказаного громадянина.

На даний час зловмисника прийняли правоохоронні органами Польщі, де він постане перед судом.

Відповідно до ст.541 КПК України екстрадиція – це видача особи державі, компетентними органами якої ця особа розшукується для притягнення до кримінальної відповідальності або виконання вироку. Екстрадиція включає офіційне  звернення про встановлення місця перебування на території запитуваної держави особи, яку необхідно видати та видачу такої особи, перевірку обставин, що можуть перешкоджати видачі, прийняття рішення за запитом, фактичну передачу такої особи під юрисдикцію запитуючої держави.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ