Слухай онлайн
Спорт

Завтра стартує Меморіал Ернеста Юста

Цьогоріч змагання зібрало рекордну кількість команд - 64.

Усіх учасників поділено на 16 груп. По дві команди з групи вийдуть в плей-оф, де, розпочинаючи з 1/16 і визначать цьогорічного переможця.

Загалом у Меморіалі Ернеста Юста перемагали 13 команд: «Рух» (Винники, 4 рази), «Рава» (Рава-Руська, 3), «Скала» (Стрий), «Карпати» (Кам'янка-Бузька) – по 2 рази, по разу вигравали «Динамо» (Львів), «Карпати» (Львів), «Нафтовик» (Долина, Івано-Франківська область), «Нива» (Тернопіль), «Галичина» (Львів), «Шахтар» (Червоноград), «Кар'єр» (Торчиновичі), «Юність» (Верхня Білка), СКК «Демня».

Група 1

«Нива» Тернопіль (Професіональна футбольна ліга України)

«Високий Замок» Львів

УФК «Карпати U-17» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України)

«Динамо U-19» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України)

Група 2

ФК «Львів U-19» (Українська Прем'єр-ліга)

«Енергетик» Добротвір (Львівська Асоціація футболу)

«Вишня» Судова Вишня (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«Берізка» Підберізці (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

Група 3

«Юність» Верхня/Нижня Білка (Львівська Асоціація футболу)

«Корміл» Давидів (Львівська Асоціація футболу)

«Ураган» Перемишляни (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«Карпати U-17» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України)

Група 4

ФК «Миколаїв» (Львівська Асоціація футболу)

«Сокіл» Золочів (Львівська Асоціація футболу)

«Жупан» Винники (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«Нива» Арламівська Воля (Федерація футболу Мостиського району)

Група 5

СКК «Демня» (Львівська Асоціація футболу)

ФОК «Городок» (Львівська Асоціація футболу)

«Сокіл» Великі Глібовичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«Сокіл» Дуліби (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

Група 6

«Фенікс-Стефано» Підмонастир (Львівська Асоціація футболу)

ФСК «Яворів» (Львівська Асоціація футболу)

«Старт» Розворяни (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

ФК «Городжів» (Федерація футболу Жовківського району)

Група 7

ЛСК «Погонь» (Львівська Асоціація футболу)

«Сокіл» Сокільники (Львівська Асоціація футболу)

«Карпати» Кам’янка-Бузька (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«Нива» Дубляни (Федерація футболу Жовківського району)

Група 8

«Гірник» Новояворівськ (Львівська Асоціація футболу)

«Темп» Відники (Львівська Асоціація футболу)

ФК «Пустомити» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

ФК «Запитів» (Федерація футболу Кам'янко-Бузького району)

Група 9

СФК «Самбір» (Львівська Асоціація футболу)

«Лео-Кераміка» Львів/Неділиська (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«Босота» Чорнушовичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«Зоря» Керниця (Федерація футболу Городоцького району)

Група 10

«Юність» Куликів/Гійче (Львівська Асоціація футболу)

«Легінь» Брюховичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«Ультрас Карпати» Львів (Асоціація футболу Львова)

«Богун» Підзвіринець (Федерація футболу Городоцького району)

Група 11

«Агрон» Великогаївська об'єднана територіальна громада, Тернопільська обл. (Асоціація аматорського футболу України)

«Сокаль-Датський текстиль» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

ФК «Львів U-17» (Дитячо-юнацька футбольна ліга України)

ФК «Щирець» (Федерація футболу Пустомитівського району)

Група 12

«Карпати U-19» (Українська Прем'єр-ліга)

«Шпіляри» Львів

СДЮШОР-4 U-17 Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України)

«Lion» Львів

Група 13

«Юність-2» Верхня/Нижня Білка (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«Галичина» Великий Дорошів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«Ураган» Раденичі (Федерація футболу Мостиського району)

«Темп» Гірське (Кубок чемпіонів Львівської області)

Група 14

МФК «Галичина» Дрогобич (Львівська Асоціація футболу)

«Стрілець» Стрілки (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

ФК «Вовчатичі/Ходорів» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«УГВ-Сервіс» П'ятничани (Кубок чемпіонів Львівської області)

Група 15

«Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір (Львівська Асоціація футболу)

СК «Нафтовик» Борислав (Львівська Асоціація футболу)

«Тартак» Підбуж (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«Газовидобувник» Вівня (Федерація футболу Стрийського району)

Група 16

CКК «Пісочна» (Львівська Асоціація футболу)

СОК «Пульс-Авангард» Жидачів (Львівська Асоціація футболу)

«Кохавинка» Гніздичів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»)

«Гарт» Дуліби (Федерація футболу Стрийського району)

Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, "Карпати" покинула група гравців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");