Збірна України обіграла чехів у дебютному матчі Ліги націй

В чеському місті Угерське Градіште пройшов перший поєдинок Дивізіону В Ліги націй за участі національних команд Чехії та України, передає кореспондент УНН.

Початок баталії вийшов гарячим для уболівальників арени “імені Мирослава Валенти”. Вже на четвертій хвилині форвард римської “Роми” Патрік Шик взяв на себе ініціативу, пройшов до штрафної, не помітив опору Кривцова, та успішно пробив під ближню стійку до П’ятова — 1:0.

Однак в перші десять хвилин команда Шевченка втратила три моменти — усі на рахунку дебютанта Романа Яремчука. Двічі форвард “Генту” з гольових позицій завдавав ударів головою після яких “шкіряна куля” проходила повз воріт.

Загалом українці володіли ініціативою у першому таймі. Гострий штрафний завдав майстер даних ситуацій Руслан Маліновський. Кіпер Вацлік врятував господарів. Але в компенсований час вже і Вацлік не зумів здійснити сейв — Марлос накрутив частину футболістів Чехії і віддав гольову передачу на Коноплянку, гравець “Шальке” прибрав оборонця та відправив снаряд у нижній кут воріт.

По перерві українці продовжили диктувати свої умови, але м’яч довгий час відмовлявся потрапляти до сітки воріт Вацліка. Лише в додаткові хвилини помилка голкіпера при виході дозволила відправити ігровий снаряд у порожню рамку воріт — 2:1.

Примітно, що наприкінці зустрічі із трибун пролунав гімн України у виконанні наших уболівальників.

Зауважимо, що через проблеми з освітленням на стадіоні “імені Мирослава Валенти” початок матчу було перенесено на 15 хвилин.

Крім того додамо, команда Шевченка мала значну перевагу за кількістю ударів (23:11) та володінні м’ячем (64 відсотки на 36).