Збірна України з футзалу перемогла Афганістан і вийшла у плейоф Чемпіонату світу

Збірна України завершувала груповий етап чемпіонату світу з футзалу матчем з Афганістаном. Щоб гарантувати собі участь у подальшому розіграші турніру, підопічним Олександра Косенка треба було обов’язково перемагати – за іншого результату їхня доля залежала від поєдинків суперників. На щастя, наші хлопці впевнено виконали свою місію і пробились у плейоф ЧС-2024.

Як повідомляє Zaxid.net, після тривалої розвідки Жук та Абашин протягом двох хвилин заклали міцний фундамент для майбутньої перемоги «синьо-жовтих». По перерві афганці повернули інтригу у матч, але Зварич і Корсун зняли всі питання щодо переможця, завершивши розгром ще двома голами.

Як наслідок, Україна набрала 6 очок і посіла у своєму квартеті другу сходинку, яка гарантувала їй участь у плейоф. Лідером групи з 9 пунктами стала Аргентина (яка у паралельному матчі з рахунком 9:5 здолала Анголу). Афганістан з 3 пунктами став третім.

В 1/8 фіналу суперником України буде збірна Нідерландів. Гра запланована на 24 вересня.