Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

У Львові активісти розпочнуть збір шин під податковою - о 14.00

Сьогодні, 9 червня, у Львові громадські організації мають розпочати збір шин під будівлею ДФС у Львівській області. Вони вимагають визнати результати конкурсу на керівника обласної ДФС та призначити новго керівника не пізніше 17:00 четверга, 11 червня. Якщо їх вимоги не почують, вони розпочнуть безстрокове блокування податкової.

Для координації своїх дій активісти зібрались ввечері 8 червня. Під час зустрічі представники ГФ "Рабів до раю не пускають", Варта 700, Варта-1, Афганська сотня, Самооборона львівського євромайдану та ряду інших організацій домовились спільно вдатись до повного блокування приміщення Державної фіскальної служби у Львівській області.

"4 березня відбулось засідання Ради з кадрових питань. Вони обрали з поміж 16-ти претендентів двох - Маркіяна Мальського (11 голосів) та Михайла Коропецького (9 голосів). Нам обіцяли, що з числа цих двох людей буде призначено керівника ДФС Львівщини, але від 4 березня минуло вже достатньо часу, і ми не бачимо керівника. Якщо керівник ДФС Роман Насіров не обере кандидатуру з поміж двох кандидатів, ми будемо вимушені почати безстрокове блокування Львівської податкової", - розповіла Наталія Шелестак, керівник ГО "Варта-700".

Отож, активісти вирішили розпочати збір шин біля приміщення ДФС. Для цього сьогодні, 8 червня, о 14:00 у вівторок вони встановлять вантажівку з відповідними написами на бортах. "Якщо з поміж двох кандидатів, котрі пройшли конкурсний відбір, до 17:00 11 червня не буде призначено керівника ДФС у Львівській області, то ми складаємо шини перед головними входами будівлі", - домовились активісти.

Для початку активісти домовились заблокувати центральні входи, однак якщо і такі заходи не призведуть до результатів, вони готові вдатись до повного блокування будівлі.

Фото - Сергій Бобра, Гал-Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...