Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

"Гопники" знову побили журналіста. Фото. Відео.

У Броварах під час суботника у парку "Перемога" побили журналіста, а двох активістів відвезли до райвідділку міліції. Про це повідомила «Українська правда» з посиланням на прес-службу нардепа від "УДАРу" Павла Різаненка.

"Усі ми прийшли у цей парк не ламати і не трощити паркан, а для того, щоб його демонтувати, оскільки він незаконно встановлений приватним підприємством "Феско", яке належить Сергію Федоренко - особистому масажисту Миколи Азарова", - заявив Різаненко.

"Ми хотіли демонтувати паркан, щоб громада могла спокійно користуватися своєю власністю, своїм парком", - розповів депутат.

За його словами, коли вони прийшли на місце, де був паркан, там вже стояла міліція.

Доки активісти спілкувались із заступником начальника міліції, в натовпі з’явились "особи характерної зовнішності" - "спортсмени".

"Спочатку ці гопники просочились у натовп і потім почалась бійка. Біля мене стояв журналіст, якого один із цих гопників жорстоко вдарив по обличчю. Іншу людину взагалі побили до крові", - повідомив Різаненко.

"Ми вимагали у правоохоронних органів затримати винуватців, але вони повалили на землю іншу людину, обличчя якого було у крові", - зазначив нардеп.

На вимогу Різаненка затримати винних у побитті журналіста та громадського активіста, міліція взагалі не відреагувала.

Наразі учасники мітингу та нардеп знаходяться в райвідділку міліції, де тримають затриманих активістів.

Українська правда.

Всі фото прес-служби П.Різаненка


Відео з youtube користувача Евгений Захаревич
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");