RSS
Роздрукувати15 Листопада 2010 09:08

Михальчишин подаватиме до суду на Захід.нет

Заступник голови Львівської обласної організації ВО «Свобода», радник голови партії Юрій Михальчишин має намір подати до суду на інтернет-видання Zaxid.net за шкоду, завдану честі, гідності та діловій репутації. Про такий намір від заявив у коментарі Гал-інфо.

Він вважає інформацію про те, що його батько Адріян Богданович Михальчишин відмовився від українського громадянства, яка з’явилася на Захід.неті, провокацією та брудними політичними технологіями з боку його політичних опонентів, оскільки сам Юрій Михальчишин не скомпрометував себе як політик.

«Для мене є абсолютно очікуваною хвиля такого штучного резонансу довкола нашого результату на виборах. Особисто я це сприймаю як належне, оскільки нема жодних підстав для моєї критики з точки зору корупційних діянь, лобіювання бізнес-інтересів, політичної скомпрометованості. Цілком очевидно, що, не знайшовши реальних підстав для компрометування особисто мене, політичні конкуренти через підконтрольні їм ЗМІ взялися досліджувати біографію мого батька. Мій батько – заслужений тренер України із шахів, гросмейстер Адріян Богданович Михальчишин, голова тренерської комісії Міжнародної шахової федерації. Це людина, яку знають не тільки в Україні, але й у світі», - повідомив Юрій Михальчишин.

Перший номер в списку ВО «Свободи» до Львівської міської ради Юрій Михальчишин переконаний, що судовий позов є вимушеним, але потрібним кроком.

«Власне, була поширена абсолютно неправдива інформація про те, що мій батько, начебто, відмовився від українського громадянства. Таким чином ця інформація проектувалася на мене з погляду якоїсь уявної непатріотичності та зради національних інтересів і тому подібне. Я це розцінюю як, на жаль, традиційний для України, брудний прийом неконкурентної політичної боротьби. І звичайно ж, ми з батьком будемо звертатися з позовом до суду на відшкодування витрат, завданих честі, гідності та діловій репутації», – заявив Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, що 21 жовтня, в одному із журналістських блогів на сайті Захід.нету з’явилася публікація про те, що батько Юрія Михальчишина, відомий гросмейстер Адріян Михальчишин відмовився від українського громадянства та отримав словенський паспорт. Ця інформація була подана з посиланням на інтернет-ресурс Вікіпедії.

Коментарі

    • 13.04.11 19:04
    • АндрійВ продовження мого попереднього коментаря - те саме стосується і прав фізичних осіб...
    • 13.04.11 19:00
    • АндрійНевелике уточнення для пана/пані "ну давай, подавай. Михалку" щодо можливості спростування інформації наведеної в інтернеті - ви цілком неправі:
      "Верховний суд України роз’яснив, що інформацію, яка завдає шкоди діловій репутації суб’єкта господарювання, було розповсюджено на Інтернет-сайті (хоча б і не зареєстрованому як засіб масової інформації) і судом встановлено, що така інформація не відповідає дійсності, то згідно з судовим рішенням її має бути спростовано на тому ж самому сайті з додержанням вимог, визначених частинами третьою-шостою статті 37 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».
      http://crp.in.ua/ua/articles/id-29/
      З повагою
    • 18.11.10 00:52
    • незгіднийз попереднім дописувачем. я не розумію, як то так може бути. там є журналіст, який ту фігню написав і розуму у нього, певне не багато. є редактор, який ту фігню поставив посилаючись на Вікіпедію (!!!) і розуму в редактора ще менше. їх навчити треба!
      навіть якщо то й правда, то яке відношення Юрій до того має? та коли вже отримали заказуху, то принаймні на достовірні джерала посилайтесь, а не бабця бабці сказала. нісенітниці якісь. Якщо у Вікіпедії напишуть, що завтра піде дощ з червоного вина по обіді в Британії висадяться марсіани і повалять монархічний режим, а Янукович до вечора напише заяву про відставку то Захід.нет теж це опублікує, бо так пише Вікіпедії. От придурки! інформагенції, подаєте інформації то робіть це послуговуючись мізками!
    • 17.11.10 23:57
    • за справедливістьвсе, що пишуть в соціальних мережах - повна нісенітниця. Але офіційні сайти, зокрема і вголос маюь подавати правдиву інформацію або з посиланням на офіційні джерела. І тут очевидно, що ніякого позову до суду не може бути, бо ж інернет - ресурс Вікіпедії є, інформація на ньому є. Але питання в іншому - чи все в цій інформації таке вже й зле, що потребує суду
    • 17.11.10 18:15
    • vovaпройшов від Свободи в облраду такий собі Качмарик, хто вчився в Комерційній Академії добре знають шо це " перший борець з корупцією"
    • 16.11.10 18:15
    • ну давай, подавай. Михалку.А що таке Захід нет? Це ж не мас-медіа, а звичайний сайт. Бренд Захід.нету не означає, що вони мають право працювати як інформаціне видання (ми просто так домовилися це розуміти) .Ти хоч знаєш, на кого подавати? На Захід.нет - це віртуальний бренд, на головного редактора - а такого нема, це віртуальна людина, на блогера - а де він живе. На кого? Спиатй - це знає ваш Азаров. Він хотів навести лад у інтернеті.
    • 16.11.10 17:24
    • знаюфу
    • 16.11.10 11:37
    • тихий вечірпоховайте Захід.нет, а потім і Садіка... Хай нарешті припинять брехні розпускати.
    • 16.11.10 09:04
    • партіецьЯкщо ЮРІЙ дійсно патріот нехай відмовиться від всіх маетків , які їхній родині надала у свій час Радянська влада ,розпочне нове життя, тоді все буде по чесному
    • 15.11.10 22:07
    • незалежнаЗік та Захід.нет давно працюють за принципом жовтої преси.
      заздрістю успіху інших - це страшна сила:(
    • 15.11.10 21:58
    • знаюЗахід. нет працює на пряме замовлення Садового, тобто його пацанчиків - Березюка і Процика, тому хай краще Михальчишин в суд подаю на них, більше користі буде. Але сам факт шо у Садового вирішили зажератися з Михальчишином обіцяє дуже цікаву співпрацю у міськраді, може, таки дістане садік свободу і його поженуть на...
    • 15.11.10 21:04
    • воїнПобачимо, що всі ці телепні скажуть, коли Михальчишин виграє в суді і Захід.нет викладе трохи, сподіваюся не трохи, бабла.
      Навчиїх, Юра, хай думають що пишуть, а то зовсім від рук відбилися!!!!
    • 15.11.10 21:01
    • SKIFЮрко, будь мудрим, не звертай уваги на тих придурків. Працюй не зважай на тих бульварних писак. всі вони тобі просто заздрять.
      щасти тобі!
    • 15.11.10 17:48
    • WalterThat is true. Adrian Mikhalchishyn and Oleksandr Belyavsky are now citizens of Slovenia.
      However, that is their own business.
      Hello to Lviv!
    • 15.11.10 12:46
    • кумЮрко, та правда то є і переч тому:)
    • 15.11.10 11:54
    • helen там не тільки тато, а ще і дідусь непростий-бувший секретар обкому компарії у львівській області по сільському господарству і всі квартири отримані від радянської влади слабо повернути?
    • 15.11.10 10:38
    • гістьТоварищу Михальчишин, а на Вікіпедію буде позов?
    • 15.11.10 10:06
    • ЦинікА найбільший прикол в тому - що це правда, і Адріян Михальчишин дійсно свого часу відмовився від українського громадянства заради подальших перспектив у спорті.
    • 15.11.10 09:40
    • іванОто вибрали націоналістів.