Слухай онлайн
Cуспільство  |  АТО

Табір для дітей бійців АТО та вимушених переселенців "Дерево життя"

На Херсонщині у селищі Лазурне розпочав роботу благодійний табір «Дерево життя» для дітей українських військових, дітей-переселенців з Донбасу та тих, які проживають у прифронтовій зоні.
фото СУМ в Україні
1/1

Загалом до участі в ньому залучено 114 хлопців та дівчат з Львівської, Київської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Черкаської, Луганської, Донецької областей.

фото СУМ в Україні
1/1

Ініціатором проведення доброчинної акції, в рамках проекту Мiнiстерства молоді та спорту України “Столітній шлях”,  є світова управа Спілки української молоді, осередки якої діють в 10 країнах світу та крайова управа СУМ в Україні.

фото СУМ в Україні
1/1

Варто зазначити, що такий табір відбувається вже третій рік поспіль.

фото СУМ в Україні
1/1

Про його популярність свідчить той факт, що 40% цьогорічних таборовиків вже брали участь у цьому благодійному проекті у 2015 та 2016 роках.

фото СУМ в Україні
фото СУМ в Україні
фото СУМ в Україні
1/3

Впродовж двох тижнів діти матимуть нагоду відпочивати та оздоровлюватися, поплавати в морі та засмагнути, позайматися спортом, долучатися до різноманітних майстер-класів, конкурсів, вікторин, теренових ігор, краще познайомитися між собою, знайти нових друзів та набути нових вражень.

фото СУМ в Україні
фото СУМ в Україні
фото СУМ в Україні
1/3

Важливим елементом таборової програми є її виховний компонент – для юнацтва підготували гуртки з історії України, суспільствознавства та культурології, дискусії щодо актуальних питань сьогодення.

Для праці у таборі задіяні 42 виховники та інструктори, серед яких є й вимушено переселені особи, учасники АТО, а також СУМівці з Америки, Канади й Великої Британії.

фото СУМ в Україні
фото СУМ в Україні
1/2

Особливим і бажаним гостем «Дерева життя» стали учасники благодійної ініціативи «Друг Героя»  – собаки-каністерапевти, які допомагають лікувати невидимі рани, спричинені війною.

фото СУМ в Україні
1/1

Духовну опіку над молоддю здійснюють досвідчені священики та представники чернечих громад. Молитвою, наукою, порадою та добрим словом вони зцілюють зболілі серця, допомагають знайти відповіді на особисті запитання, відчути Божу ласку і Божу любов.

фото СУМ в Україні
1/1

Проводячи такий благодійний табір, Спілка української молоді прагне підтримати родини українських бійців і тих, хто постраждав від бойових дій на сході України.

фото СУМ в Україні
1/1

З учасниками та командою зустрівся голова світової управи СУМ Андрій Бігун.

«Віримо, що ви зростатимете гідними синами і доньками нашої Вітчизни та примножуватимете своїми знаннями й працею добру славу Батьківщини. Зичимо вдалого таборування та щасливого повернення додому! Великого бажаймо і своїми справами творімо велике!», –  сказав він у своєму виступі.

фото СУМ в Україні
1/1

До речі, це не єдиний захід СУМ, орієнтований на дітей захисників Вітчизни – у 2016 році сини і доньки військових мали нагоду таборувати разом із СУМівцями Бельгії, а у 2016 – 2017 роках – із СУМівцями Франції та на СУМівській оселі «Тарасівка» у Великій Британії.

Ще однією ланкою у цьому ланцюжку є міжнародна акція «Теплом зігріємо серця», організована Спілкою українською молоді. Завдяки їй у 2014 – 2016 роках понад 4000 дітей українських бійців та дітей, які через  бойові дії на Донбасі опинилися в складних життєвих обставинах, отримали різдвяні подарунки від їхніх ровесників – членів СУМ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ