Слухай онлайн
Економіка

136,5 млн грн пропонують виділи для спорту на Львівщині

У проєкті обласного бюджету на 2020 рік видатки для управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації передбачаються в сумі 136559,3 тис. грн, у тому числі за загальним фондом – 108844,3 тис. грн, спеціальним – 27715 тис. гривень. Про це Гал-інфо повідомили сьогодні, 27 листопада, у прес-службі Львівської ОДА.

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту, в межах якої розглянули проекту обласного бюджету Львівської області на 2020 рік.

В ході наради директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків ознайомив присутніх із особливостями формування обласного бюджету крізь призму державного бюджету та наголосив на позитивній структурі та якості бюджету в частині розвитку спорту та фізичної культури.

Відтак у проєкті обласного бюджету на 2020 рік видатки для управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації передбачаються в сумі 136559,3 тис. грн, у тому числі за загальним фондом – 108844,3 тис. грн, спеціальним – 27715 тис. гривень.

Порівняно з очікуваним виконанням у 2019 році пропонується збільшити обсяг видатків на 11997 тис. грн або 9,6 відсотка.

Члени комісії особливу увагу зосередили на виплаті заробітної плати та механізмам її зростання.

«Облдержадміністрація спільно із обласною радою виважено підійшла до формування бюджету. Спільна позиція полягає у розумінні того, що зарплати повинні зростати. Наше основне завдання  - знайти ресурс, аби підняти рівень зарплат у галузі»,- наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Під час наради також обговорили балансування схеми розподілу субвенцій, а також фінансування молодіжного кредитування.

Нагадаємо, що питання з виділенням компенсацій постраждалим з будинку №101/1 на вул. М. Грушевського, 101/1 «зависло» на рівні Кабміну. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");