Слухай онлайн
Спорт

33 медалі здобули спортсмени ЗСУ на Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців

1/2
Збірна України посіла 10-те місце в загальнокомандному заліку на 7 Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців у китайському Ухані, які урочисто завершилися 27 жовтня.

У змаганнях взяли участь 10 тисяч спортсменів зі 110 країн світу. Україна була представлена 87 спортсменами у 12 видах спорту.

Загалом на 7  Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games)  українські спортсмени здобули  33 медалі різного ґатунку –  5 золотих, 13 срібних і 15 бронзових.

Золоті медалі принесли:

Наталія Прищепа – легка атлетика (біг на 800 м);

Ігор Рейзлін – фехтування (шпага, особиста);

Павло Коростильов  – стрільба (великокаліберний пістолет на 25 м, особиста);

Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна (гвинтівка на 50 м лежачи, командна);

Сергій Фролов – плавання (дистанція 1500 м, вільний стиль).

Срібні медалі:

Сергій Смелик – легка атлетика ( біг на 200 м);

Віктор Шумік – легка атлетика (спортивна ходьба на 20 км);

Анна Плотіцина – легка атлетика  (біг на 100 м з бар’єрами);

Наталія Прищепа – легка атлетика (біг на 1500 м);

Анна Рижикова  – легка атлетика (біг на 200 м з бар’єрами);

Юлія Левченко – легка атлетика (стрибки у висоту);

Олег Колодій  та Олександр Горшковозов – стрибки у воду (синхрон, трамплін 3 м);

Олена Кивицька, Фейбі Бежура, Інна Бровко та Аліна Комащук – фехтування (шпага, командна);

Павло Коростильов – стрільба (швидкострільний пістолет на 25 м, особиста);

Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна – стрільба (гвинтівка на 50 м, командна);

Денис Кесіль – плавання (дистанція на 200 м, батерфляй);

Сергій Фролов – плавання (дистанція 800 м, вільний стиль);

Василь Шуптар – вільна боротьба.

Бронзові медалі:

Сергій Будза – легка атлетика (спортивна ходьба на 50 км);

Анна Чубковцова – легка атлетика (біг на 100 м з бар’єрами);

Анастасія Бризгіна, Анна Рижикова, Катерина Климюк та Марія Миколенко – легка атлетика (естафета 4 х 400 м);

Ірина Геращенко – легка атлетика (стрибки у висоту);

Олег Колодій – стрибки у воду (трамплін 1 м);

Юрій Цап, Олексій Стаценко, Роман Свічкар та Андрій Ягодка – фехтування (шабля, командна);

Фейбі Бежура, Олена Вороніна, Аліна Комащук та Юлія Бакастова (шабля, командна);

Аліна Комащук – фехтування (шпага, особиста);

Марія Скора – дзюдо;

Віталій Матюшенко, Віталій Цьома, Андрій Бибко та Василь Гілянчук – військове п’ятиборство (смуга перешкод);

Олександр Петрів, Юрій Колесник та Павло Коростильов – стрільба ( швидкострільний пістолет на 25 м, командна);

Наталія Кальниш – стрільба (гвинтівка на 50 м);

Микита Коптєлов – плавання (дистанція 200 м, брас);

Сергій Фролов – плавання (дистанція 400 м, вільний стиль);

Алла Белінська – боротьба.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");