Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Економіка

Аналітики БЕБ упередили незаконне відшкодування 7 млн грн ПДВ на Волині

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки України у Волинській області упередили неправомірне відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) з державного бюджету у розмірі близько 7 млн грн.

Співробітники БЕБ в ході проведення інформаційно-аналітичної діяльності викрили службових осіб одного з товариств, які подали неправомірні заявки на відшкодування ПДВ за проведеними безтоварними операціями.

Підставою для відшкодування коштів стало формування від’ємного значення ПДВ за результатами проведених безтоварних операцій з купівлі-продажу різних товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ).

Аналітики ТУ БЕБ у Волинській області, на підставі виявлених передумов до нанесення шкоди економічній безпеці держави, направили рекомендаційний лист на адресу ГУ ДПС у Волинській області. У листі викладені обставини, що свідчать про неможливість здійснення згаданою компанією операцій з придбання ТМЦ, що не дає права на бюджетне відшкодування.

Працівники ДПС провели камеральну перевірку діяльності товариства та відмовили йому у бюджетному відшкодуванні, про що складено відповідні акти. Таким чином, аналітики ТУ БЕБ у Волинській області упередили розтрату державних коштів у розмірі близько 7 млн грн.

Нагадаємо, нещодавно детективи ТУ БЕБ у Волинській області викрили службових осіб одного з підприємств регіону, яке здійснювало будівництво та ремонт доріг, в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

За результатами проведених заходів детективами БЕБ у межах кримінального провадження, службові особи підприємства в травні 2023 року подали до Державної податкової інспекції у Волинській області декларацію з податку на прибуток підприємства за 2021 рік, в якій задекларували до сплати понад 7,5 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ