Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Апеляційний суд підтвердив незаконність забудови біля "Знесіння"

Як інформують у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України, Апеляційний суд підтвердив незаконність забудови біля "Знесіння".

17 грудня 2018 року Восьмий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Львівського окружного адміністративного суду від 2 травня 2018 року, яким задоволено позов заступника військового прокурора Західного регіону України щодо захисту порушених інтересів держави у сфері земельних відносин. При цьому, судом апеляційну скаргу комерційної структури залишено без задоволення.

Зокрема, судами підтверджено скасування рішення державного реєстратора про реєстрацію за комерційною структурою права власності на об’єкт незавершеного будівництва на земельній ділянці по вул. Довбуша у м. Львові, що знаходиться в історичному ареалі м. Львова та межує з регіональним ландшафтним парком "Знесіння".

Таким чином, лише завдяки наполегливій та послідовній позиції військової прокуратури вжито заходів щодо скасування незаконної реєстрації права власності на об’єкт незаконного будівництва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ