Слухай онлайн
Політика  |  Війна на Донбасі

Армія готова адекватно реагувати, - штаб ООС

Представники вітчизняних та закордонних ЗМІ відвідали ділянку розведення №2 поблизу Золотого-4 Луганської області, оглянули обладнані позиції українських військових, які ті зайняли після триденного етапу відведення сил і засобів. Про це інформує прес-центр ООС.

Окрім військових, журналісти мали змогу поспілкуватися з жителями населеного пункту Катеринівка.

"Ми знаходимося на КПВВ Золоте. Це якраз північна околиця ділянки розведення №2 поблизу населеного пункту Золоте. Протягом цих п’яти днів ми виконували певні заходи відповідно до Мінських угод. Ми запросили вас сюди, щоб показати і через вас довести суспільству, що ніякої загрози для місцевого населення після розведення не існує. Що ми змінили лише тактичне положення, але система вогню яка організована і ті заходи які ми виконували і виконуємо гарантовано будуть надавати можливість місцевому населенню відчувати себе в безпеці", - у ході спілкування з журналістами заявив командир ОТУ Північ генерал-майор Олег Мікац.

"Закінчилася п'ята доба виконання заходів щодо розведення сторін. Три дні ми розводили війська з визначених місць на ті місця, які підготовлені. І ви могли сьогодні в цьому впевнитись. Що вони саме підготовлені, що особовий склад не кинутий, не виведений в поля в необладнані місця, як деякі там заявляли. Ми були готові, готувалися і готові адекватно реагувати", – підкреслив Олег Мікац.

Також він зазначив, що вчора СММ ОБСЄ було проведено верифікацію дзеркального розведення і було підтвердження, що розведення фактично відбулося.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");