Слухай онлайн
Cуспільство

Армія США замовила українські вантажівки КрАЗ

Українська компанія "АвтоКрАЗ"отримала трирічний контракт на постачання армії Сполучених Штатів КрАЗ 4×4 для важких транспортних засобів та запчастини до них.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на ArmyRecognition.

У замовлення входять транспортні засоби для перевезення особового складу, бортові вантажівки, автоцистерни для води та палива.

Незважаючи на те, що ніяких деталей про порядок закупівлі немає, очевидно, що цей привабливий контракт представляє волю США підтримати Україну в протистоянні російській агресії, що триває з 2014 року і окрім військових втрат наша держава несе й економічні через втрату кооперації та ринків збуту продукції.

Придбані машини, безумовно, не будуть використовуватися самою американською армією, але будуть надані союзникам, наприклад для миротворчих операцій Організації об’єднаних націй (ООН) де традиційно використовуються вантажні автомобілі виробництва компанії АвтоКрАЗ.

Кременчуцький автомобільний завод (ПрАТ «АвтоКрАЗ») – українське підприємство з виробництва вантажних автомобілів, що розташоване у місті Кременчук Полтавської області.

Початок виробництва вантажних автомобілів на підприємстві розпочався у 1958 році. З того часу колективом підприємства виготовлено понад 800 тисяч вантажних автомобілів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ