Слухай онлайн
Спорт

Асоціація футзалу Львівщини відкрила Школу молодого арбітра

Асоціація футзалу Львівщини за ініціативи її президента Мирослава Хом’яка та куратора системи арбітражу АФЛ Романа Проця відкрила Школу молодого арбітра. Сьогодні, 17 січня, у конференц-залі Гал-інфо (вул. Міцкевича, 8, 5 поверх) відбулося вступне заняття для молодих футзальних арбітрів.

Почесним гостем на відкритті Школи молодого арбітра був Сергій Кравцов, голова комітету арбітражу АФУ. Саме він і виступив з вітальним словом, побажавши успіхів усім молодим арбітрам у цій справі. Що цікаво, Сергій Васильович особисто познайомився з кожним учасником школи, додавши, що є відкритим для спілкування і готовий сприяти кожному з них себе реалізувати.

Куратор системи арбітражу АФЛ Роман Проць провів вступне заняття, яке тривало близько двох годин, зробивши акцент на поетапному вивченні правил гри у футзал. Після цього було проведено відеоаналіз окремих ігрових епізодів з матчів чемпіонату Львівщини, а також спільний перегляд матчу 1/8 Кубка України між львівською «Енергією» та хмельницьким «Соколом».

Заняття у Школі молодих арбітрів, за словами Романа Проця, відбуватимуться регулярно. До Школи запрошуються юнаки та дівчата, які бажають оволодіти фахом футзального арбітра. Про дні та час занять буде повідомлено додатково.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ