"Аталанта" Руслана Маліновського здобула розгромну перемогу в плей-оф Ліги чемпіонів

Українець провів на полі лише десять хвилин.

Питання про переможця зняли ще в першому таймі. Ганс Гатебур та Йосип Ілічіч забили по голу і дозволили підопічним Мануеля Гасперіні піти на перерву за комфортної переваги. У "Валенсії" навіть удару в ствір воріт за 45 хвиилн не було. У другій половині розрив ще збільшився: спочатку своє ім'я на табло вписав Ремо Фройлер, а потім Ганс Гатебур оформив дубль.

Руслан Маліновський з'явився на полі на 81-ій хвилині, замінивши Андре Гомеса. Рахунок на той момент вже був 4:1. Один гол відквитав Денис Черишев, якому знадобилося для цього лише дві хвилини після виходу на заміну.

"Аталанта" - "Валенсія" 4:1 (2:0)

Голи: Гатебур, 16, 63, Ілічіч, 42, Фройлер, 57 — Черишев, 66.

Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, "Шахтар" оголосив свою заявку на матч з "Бенфікою" у Лізі Європи.