Біатлон. Сергій Семенов став «бронзовим» в індивідуальній гонці

Другий день етапу Кубку світу-2016/17 з біатлону в Антгольці/Антерсельві подарував привід для радості українським уболівальникам - Сергій Семенок показав третій підсумковий результат в індивідуальній гонці.

А міг український біатлоніст її і виграти...

Семенов почав гонку досить вдало, програвши на першому колі Мартену Фуркаду ходом лише 18 секунд. А от вдала стрільба відразу ж підтягнула Сергія у вісімку лідерів.

Непогано 28-річний українець пройшов і друге коло. Водночас, всі закриті мішені зробили з нього одного з фаворитів гонки. Після половини дистанції Семенов програвав лише Антону Шипуліну та Кантену Фійону Майє. Фуркад дещо опустився, адже мав один промах.

Якщо подивитися підсумкові дані, то саме Сергій є лідером цієї індивідуальної гонки після третього вогневого рубежу. 15 з 15-ти, і +15 секунд переваги над найближчими переслідувачами.

Камери уважно слідкували за українським біатлоністом під час четвертої стрільби. Сергій влучно поцілив у перші чотири мішені, але під час останнього вистрілу щось у нього не склалося... +1 хвилина до часу, і тепер залишалося надіятися, що й інші лідери також промахнуться.

Проте цього не сталося. І Фуркад, і потім Шипулін були точними. А це означало, що шансів на перемогу після цього злощасного останнього вистрілу не залишалося. Тепер потрібно було зосередитися на боротьбі за третє місце - місце на п'єдесталі.