Перед початком навчального року у всіх районах містах Львова комунальні служби поновлюють дорожню розмітку “Школа”. Її наносять біля навчальних закладів, щоб забезпечити безпечний шлях для школярів та звернути увагу водіїв бути уважними і рухатися з мінімальною швидкістю. Про це повідомляє ЛМР.
«Завдання цієї розмітки – це додатково попередити водіїв про наближення в зону, де можливий вихід дітей на проїзну частину. Відтак це безпека і для дітей і для водіїв», – наголошують у Личаківській районній адміністрації, де вже активно проводяться роботи з нанесення розмітки “Школа”.
Так, цього тижня нанесли дорожню розмітку «Школа» на таких вулицях Личаківського району: Довбуша, Туган-Барановського, Пекарська, Б.Хмельницького, Богданівська, Ю. Руфа, Кривчицька Дорога, Личаківська, Кониського, Сагайдачного, Солодова, Т. Бобанича, Лисенка, Новознесенська.
Ці роботи тривають. За інформацією районних адміністрацій, поновлення розмітки мають завершити до кінця серпня.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ