Слухай онлайн
Кримінал

Біля Оперного театру "працюють" дві кишенькові злодійки. Фото

1/2
Біля Львівського оперного театру "працюють" дві кишенькові злодійки. Їх викрила Olena Portukhay, яка описала свій випадок на сторінці Варти-1 на ФБ.

Olena Portukhay:"Хочу розповісти історію,яка виникла вчора ввечері.З коліжанкою вирішили сходити на каву) Настрій був чудовий, поки не виникла неприємна ситуація. Коли ми проходили повз Оперний, нас штовхнули незнайомі дівчата. 

Можливо, ми б цьому не приділили уваги, коли б коліжанка не помітила, що в неї нема телефону, який вона пару хв тому поклала в кишеню. Довго не думаючи, ми побігли за тими дівчатами, які йшли попереду нас. Коли ми почали вимагати повернути телефон, вони переконували нас, що нічого не брали. Моя коліжанка, Мар'яна, яка навчається на юридичному, почала погрожувати статтею, і що їм за це загрожує.

Викликали поліцію. Крадійки налякались і через пару хв прибігає їхня третя, яка повернула телефон і окремо сім карту. Вони були доправлені до Галицького районного відділу поліції, проте не можуть бути покарані, бо без документів. Вони вже не перший раз крадуть, вчора - в нас,завтра - в когось іншого. Будьте обережні,запам'ятайте ці обличчя.Не бійтесь відстоювати своє)".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...