Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Кримінал

Бізнесмен Віталій Ломакович затриманий у справі про розкрадання понад 44 млн грн

Радник міністра фінансів України, бізнесмен Віталій Ломакович затриманий у справі про розкрадання понад 44 млн грн.
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо

Як повідомило видання Lviv.media, загалом правоохоронці затримали сімох людей, серед них і посадовці Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

У середу, 20 березня, правоохоронці затримали сімох людей за підозрою у привласненні понад 44 млн грн бюджетних грошей. Йдеться про відомого львівського бізнесмена, радника міністра фінансів Віталія Ломаковича та посадовців Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Як повідомило LVIV.MEDIA з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах, сімох людей було затримано та оголошено їм підозри за фактом заволодіння посадовими особами Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та службовими особами ТОВ «Укрстройкомплект» бюджетними коштами на суму 44 млн 347 240 тис. грн.

Йдеться про привласнення грошей під час проведення будівельних робіт з реконструкції у військовому містечку № 81 (військовий ліцей м. Червоноград Львівської області).

Кого підозрюють у розкраданні коштів:

Серед затриманих 20 березня:

  • організатор — Віталій Ломакович
  • співорганізатор — Володимир Баб’як
  • виконавець директора ТзОВ «Укрстройкомплект» — Єгор Клименко
  • пособник — начальник виробничого відділу ТОВ «Укрстройкомплект» — Олег Чубченко
  • пособник — бухгалтерка ТОВ «Укрстройкомплект» — С. Маліцька ;
  • пособник — старший науковий співробітник факультету бойового застосування військ Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного — полковник Юрій Черевко
  • пособник — начальник військового ліцею Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (командир в/ч) полковник — Іван Сивоус

Зараз правоохоронці проводять обшуки вдома та на місці праці усіх підозрюваних.

До слова, Віталій Ломакович — львівський бізнесмен, власник компанії з управління активами «Оптіма капітал» та низки підприємств, які працюють у сфері будівництва, операцій з нерухомістю та енергетики. З 2020 року Ломакович є радником міністра фінансів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ