Постійна експозиція, присвячена життю і творчості українського поета Богдана-Ігоря Антонича, з'явилась у домівці батьків поета, у селі Бортятин, на Яворівщині.
Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
"За своє коротке життя, а це 28 років, Богдан-Ігор Антонич не прагнув і не отримав належної слави, проте посмертно став однією із центральних фігур нашої літератури.
За радянського союзу його твори навмисне забули. Але все, що наш одвічний ворог намагається стерти й зруйнувати – відроджується з новою силою. Його вірші переклали на багато мов світу. Для цілих поколінь українських поетів Антонич – це орієнтир та наставник", – написав Козицький.
За повернення імені цього видатного українця широкому загалу спільнота завдячує Ігореві Калинцю, який віднайшов місце поховання та популяризував творчість видатного українця.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ